Kāzu fotogrāfs jūsu īpašajai dienai!

Kāzas ir viena no tām dienām, kas paliks atmiņā uz visu mūžu. Labs kāzu fotogrāfs spēs šo mirkļus iemūžināt un parādīt to, cik skaisti tas ir bijis. Fotogrāfs kāzām viennozīmīgi ir viens no vērtīgākajiem ieguldījumiem kāzu plānošanā – vēlāk par to teiksi lielu paldies sev. 🙂

Cik maksā kāzu fotogrāfs?

Parasti fotogrāfa cenas ir atkarīga gan no fotogrāfa pieredzes, gan arī no kāzu norises scenārija un ilguma. Ja ir nepieciešams fotogrāfs tikai uz kāzu ceremoniju vai uz kāzu fotosesiju, bet ne uz visu dienu, tad viennozīmīgi kāzu fotogrāfa izmaksas būs zemākas.

Kāzu fotogrāfa cena ir atkarīga arī no kāzu norises vietas Latvijā; vai nu tās notiek Latgalē, Liepājā, Valmierā vai arī citā Latvijas vietā. Jo atkarībā no vietas, papildus izmaksas ir transporta izmaksas.

Piesakies jau tagad!

Ar labu kāzu fotogrāfu par kāzām ir jāsarunā jau laicīgi, vēlams vismaz 6 mēnešus iepriekš, jo var gadīties nokavēt iespēju rezervēt konkrēto datumu un palikt bez iecerētā fotogrāfa.

Vai Tev ir tuvākā laikā kāzas un vēlies rezervēt kāzu fotogrāfu? Dari to jau tagad un es atbildēšu par iespējām un cenām, cik ātri vien būs iespējams.

Aizpildi zemāk esošo pieteikuma formu vai arī zvani

(+371) 29 525 181